Misie szumisie

W wielu sklepach z artykułami dla niemowląt można spotkać tak zwane misie szumisie. Te małe zabawki stały się niezwykle popularne w ostatnim czasie. Co warto o nich wiedzieć i w jakim celu zostały stworzone?

Historia misiów szumisiów

Misie szumisie z mrbobas.pl obecnie podbijają rynek. Warto zatem wiedzieć, kto jest twórcą tych produktów i kiedy wykorzystuje się te pluszaki. Otóż pomysł na nie zrodził się tak naprawdę w 2013 roku, jednak misie pojawiły się w regularniej sprzedaży w 2015 roku. Ich twórczynią jest Polka, a dokładniej mówiąc pani Anna Skórzyńska. Pojawienie się dziecka zmusiło ją do zmiany trybu życia. Zaobserwowała ona jednak, że maluch ma poważne problemy z zasypianiem. Podczas suszenia włosów zauważyła, że dziecko zaczyna usypiać. Okazało się, że szum jaki wydostaje się z suszarki w czasie suszenia włosów działa uspokajająco i przede wszystkim usypiająco na dzieci. Tym sposobem wpadła ona na pomysł stworzenia pluszowych misiów, które emitują szum podobny do tego, który wydobywa się z suszarki.

Misie szumisie i ich zastosowanie

Misie te szczególnie sprawdzają się w przypadku niemowląt, u których rodzice zauważają problemy z zasypianiem. Takie pluszaki można dziś zakupić w dobrych sklepach z zabawkami, ale także za pośrednictwem stron internetowych. W tym przypadku trzeba jednak zachować ostrożność, aby nie natknąć się na oszustów, którzy sprzedają podrobione produkty. Zakup takiego misia wiąże się z dość sporym wydatkiem, dlatego warto znaleźć sprawdzonych sprzedawców. Misie charakteryzują się unikalnym wyglądem. W sklepach można znaleźć kilka rodzin szumisiów i każda z nich wygląda inaczej. Maluchy szczególnie uwielbiają Rodzinkę Lalusiów, która charakteryzuje się jasnymi, różowymi ubrankami. Plusem tych pluszaków jest fakt, że można prać je w pralce w temperaturze około 40 stopni. Jednak przed włożenie produktu do pralki, trzeba koniecznie wyciągnąć mechanizm szumiący, jaki znajduje się wewnątrz misia. Droższe modele posiadają również ciekawe funkcje. Niektóre szumisie wyposażone są w czujnik usypiania, który wykrywa czy dziecko zaczyna płakać. Jeśli zaczyna dziać się coś niedobrego, miś automatycznie zaczyna szumieć. Możliwy jest zakup modeli, które łączą się z aplikacją, jaka znajduje się w telefonie. Tym samym można sterować tym misiem będąc w innym pomieszczeniu.

Zakup misia szumisia może znacznie ułatwić opiekę nad dzieckiem. Warto tutaj wybrać sprawdzonych sprzedawców, którzy gwarantują świetną jakość produktów. W tym przypadku najlepiej udać się do stacjonarnego sklepu.