Zabawka dla dzieci – auto na akumulator

Auto na akumulator by poczuć się jak dorosły człowiek… Dorośli są dla dzieci bardzo ważni, są wzorem. Poprzez naśladowanie maluchy poznają świat. Uczą się nowych rzeczy i umiejętności. Wprost marzą o prowadzeniu samochodu. Siedzą na siedzeniu kierowcy, by choć przez chwilę dotknąć kierownicy. W dzisiejszych czasach dziecko ma możliwość posiadania własnego pojazdu. Auta na akumulator są bowiem powszechnie dostępne.

Z łatwością można wybrać samochód, który będzie odpowiadał konkretnemu dziecku. Na rynku dostępne są różnorodne modele aut  na akumulator takie jak: Ferrari, BMW, Mercedes, Audi, Porsche, Jeep, czy też Jaguar. Samochody luksusowe, terenowe i sportowe- jak mówią do wyboru do koloru. Dostępne są one także w wielu wariantach kolorystycznych oraz z motywami różnego rodzaju.

W wyposażeniu znajdują się przeważnie: pilot, instrukcja obsługi, akumulator, ładowarka sieciowa. Ładowanie akumulatora zaś trwa od 10 do 30 godzin. Po tym okresie dziecko może korzystać z zabawki przez wiele godzin.

Auto na akumulator rozwija koordynację wzrokowo ruchową malucha. Pozwala na zabawę na świeżym powietrzu. Ułatwia nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami. Jej atrakcyjność z pewnością zaciekawi inne dzieci bawiące się na placu zabaw i pozwoli na zawarcie nowych znajomości. Auta dwuosobowe natomiast dają szansę na spędzenie czasu na wspólnej przejażdżce z innymi maluchami w związku z czym zabawa będzie tym bardziej ciekawa.